Разгледајте ја нашата широка палета на фотелји и дизајнерски парчиња. Донесете живот во неискористените ќошиња. Која би ја одбрале вие? Модерен, vintage или дизајн кои никогаш не излегува од мода?

Изберете помеѓу различни модели, материјали и бои. Кај нас можете да најдете кожа, веганска кожа или фотелји изработени во штоф со различни дезени. Ако преферирате фотелји со метални ногарки –  имаме! Или, ако вашиот скандинавски дом бара повеќе смирувачки линии или материјали – дабово дрво или орев е совршен избор. Пронајдете безвременски реплики од парчиња како што се Eames Lounge Chair & Ottoman, или Barcelona Chair, како и познатиот Le Corbusier Chaise LC4. Некои дизајни се наменети да траат вечно! Имаме сè.

Категории

    Не производи се најде за појавување на вашиот избор.