Багажници како ваши единици за складирање или масичка за кафе

Се прикажуваат сите 2 резултати

Прикажи 12 24 36 48
категории
  • Ковчези
Филтер по цена

    Багажник Zarco Acacia Wood 130x45x58cm

    Оригиналната цена беше: 22,970 ден.Тековната цена е: 18,380 ден.
    Димензија на производот (Д/Ш/В): 130 x 45 x 58 cm. Материјал: Природно дрво од багрем. Тежина: 21 кг.
    • За повеќе информации погледнете го описот подолу ↓