Подигнете го вашиот простор со нашата извонредна колекција на светла за приврзоци. Дизајнирани да осветлуваат и подобруваат, нашите светла за приврзоци комбинираат форма и функција за да создадат волшебен амбиент во секоја просторија. Истражете разновидна палета на стилови, од модерен и минималистички до винтиџ и украсен, осигурувајќи дека ќе го најдете совршеното светло за привезок што ќе го надополни вашиот декор.

Надградете ја вашата игра со осветлување со нашите светла за приврзоци, нудејќи и елеганција и практичност. Без разлика дали сакате да додадете фокусна точка во вашата трпезарија, да создадете привлечна атмосфера во вашата дневна соба или да ја трансформирате вашата кујна во стилски центар, нашите светла за приврзоци се совршено решение.

Истражете го нашиот избор сега и дозволете нашите светла за приврзоци да го осветлат вашиот простор додека додаваат допир на софистицираност и шарм. Осветлете го вашиот свет со стил - купете ги нашите светла за приврзоци денес!

Прикажани 1-24 на 41 резултати

Прикажи 12 24 36 48
категории
 • Висечки ламби
Филтер по цена

  Приврзок суспензија светилка Palencia Бела

  7,230 ден
  • евра: 115.68 €
  Материјал: Мат бел метал. Димензии: ∅: 15 см., В: 120 см.
  • За повеќе информации погледнете го описот подолу ↓

  Светилка за приврзок Ѕвездена црна ∅100x150cm

  63,080 ден
  • евра: 1,009.28 €
  Материјал: црн хром бакар Димензии: ∅100 x 150cm
  • За повеќе информации погледнете го описот подолу ↓

  KARE Светилка за приврзок Diamond Fever Dining Black 110cm

  21,600 ден
  • евра: 345.60 €
  Материјал: Лакирано стакло, лакиран челик, челик обложен со прав. Димензии (В/Ш/Д): 130 x 110 x 12 cm. Тежина: 4.6 кг. Број на производ: 55396
  • За повеќе информации погледнете го описот подолу ↓

  Светилка за приврзок Pielo месинг злато

  29,700 ден
  • евра: 475.20 €
  Материјал: Опал стакло Месинг Златна алуминиумска сијалица Тип: LED G9 8x5 Watt 230 Volt IP20 сијалица исклучена Бр.

  Светилка за приврзок Dro Black

  5,130 ден
  • евра: 82.08 €
  Големина (В x Ш x Д): 1500 x 92 x 0 mm

  KARE Светилка за приврзок Double Bubble Copper 115cm

  37,000 ден
  • евра: 592.00 €
  Димензии (В/Ш/Д): 120 x 115 x 45 сантиметри Материјал: чисто стакло, : лакиран челик, : Стакло обоен бакар, 120 cm Должина на жица, 15 cm Ø сенка, 15 cm Ø сенка, 10 cm Ø Настрешница, 54 - 160 cm Прилагодлив во висина, : жица Пластична обвивка чист, склопен
  Тежина: 3.4 кг Број на производот: 55076
  • За повеќе информации погледнете го описот подолу ↓

  KARE светилка за приврзок Starlight Clear со 6 гранки

  12,300 ден
  • евра: 196.80 €
  Димензии (В/Ш/Д): 70 x 55 x 55 сантиметри Материјал: челик обложен со прав,, 117 cm суспензија, жица со пластична покривка, 55 cm дијаметар, делумно демонтирана,
  Тежина: 3.7 кг Број на производ: 64600
  • За повеќе информации погледнете го описот подолу ↓

  KARE Висечка светилка Romantic Multi

  23,400 ден
  • евра: 374.40 €
  Мерки (В/Ш/Д): 106 x 45 x 45 сантиметри 230 V, 50/60 Hz, фитинг на сијалицата G9, број на осветлување 6, макс. 30 вати, без осветлување Материјал: : челик хромиран, : челик хромиран, стакло во боја, 47 - 92 cm Прилагодлив во висина, жица покриена со пластика, делумно демонтирана,
  Тежина: 2.38 кг Број на производ: 54200

  Светилка за приврзок Темно

  Оригиналната цена беше: 25,900 ден.Тековната цена е: 10,360 ден.
  • евра: 165.76 €
  Светилка за приврзок Темна ламба за приврзок Темно е нешто што ќе направи разлика во вашиот простор. Во форма на чешел

  KARE светилка за приврзок Mazzo Tre Spiral D48cm

  29,300 ден
  • евра: 468.80 €
  Материјал: : лакиран челик, : стакло во боја, 37 x 20 x 20 cm сенка, 25 x 27 x 27 cm сенка, 31 x 22 x 22 cm сенка, 2,50 x 35 x 35 cm крошна, 75 - 140 cm Прилагодлива во висина, Жица Пластична покриена чисто, срушена
  Димензии (В/Ш/Д): 140 x 48 x 48 сантиметри Тежина: 4.79 кг Број на производ: 55587
  • За повеќе информации погледнете го описот подолу ↓

  KARE светилка за приврзок Starlight Black

  9,800 ден
  • евра: 156.80 €
  Материјал: челик обложен со прав,, 117 cm суспензија, жица покриена со пластика, 55 cm дијаметар, делумно демонтирана,
  Димензии (В/Ш/Д): 70 x 55 x 55 сантиметри Тежина: 3.7 кг Број на производ: 64306
  • За повеќе информации погледнете го описот подолу ↓

  KARE Светилка за приврзок Harlekin

  35,600 ден
  • евра: 569.60 €
  Материјал: решетката: челична обложена со прав, крошна: челична обложена во прав, жица 150 cm должина, сенка 60 x 78 x 78 cm, крошна Ø 6,50 x 12 cm, 60 - 120 cm прилагодлива висина, жица текстил- покриени црно
  Димензии (В/Ш/Д): 210 x 78 x 78 сантиметри Тежина: 2.8 кг Број на производ: 60699
  • За повеќе информации погледнете го описот подолу ↓

  Приврзок светилка Macrame Natural

  Оригиналната цена беше: 10,730 ден.Тековната цена е: 6,450 ден.
  • евра: 103.20 €
  Светилка за приврзок Macrame Природна светилка за приврзок Macrame Natural – неверојатен и уникатен уред за осветлување што ја комбинира уметноста на

  Приврзок светилка Grave White

  10,360 ден
  • евра: 165.66 €
  Светилка за приврзок Grave White Светилка за приврзок Grave White - Оваа тркалезна светилка зрачи со волшебен спој на елеганција и едноставност.

  Светилка за приврзок Luccelo Black

  8,750 ден
  • евра: 139.87 €
  Светилка за приврзок Luccelo Црна светилка за приврзок Luccelo Black – Материјал: Песочна црна алуминиумска и акрилна сијалица Тип: LED 10 вати

  Привезок Светло Виенти сиво

  Оригиналната цена беше: 9,300 ден.Тековната цена е: 4,650 ден.
  • евра: 74.40 €
  Приврзок Светло Vienti сиво Материјал: темно сива стаклена црна метална сијалица Тип: LED E27 3×12 Watt 230 Volt IP20 сијалица

  Болија висулка Пика виножито стакло

  27,050 ден
  • евра: 432.80 €
  Pica Привезок Rainbow Glass Pica серија Дозволете ја магијата да влезе во вашиот дом. Приврзокот Pica е дизајниран од Joa Herrenknecht и

  Приврзок Vienti Vintage Glass

  9,300 ден
  • евра: 148.80 €
  Приврзок Vienti Vintage Glass Информации за производот Материјал: Clear Glass црна метална сијалица Тип: LED E27 3×12 Watt 230 Volt IP20