Покажува еден резултат

Прикажи 12 24 36 48
категории

KARE тепих Abstract Grey Line D200cm

21,600 ден
  • евра: 345.60 €
Материјал: обратна страна: 100% памук, горната страна: 90% памук, 10% полиестер, чистење на места, ткаени
Димензии (В/Ш/Д): 1 x 200 x 200 сантиметри Тежина: 9.3 кг Број на производ: 54899
  • За повеќе информации погледнете го описот подолу ↓