Се прикажуваат сите 2 резултати

Прикажи 12 24 36 48
категории
Филтер по цена

  КАРЕ Плоча Фреска д21см

  550 ден
  • евра: 8.80 €
  Материјал: Керамика, земјени садови, може да се пере во микро, може да се мијат во машина за садови
  Димензии (В/Ш/Д): 2 x 20.6 x 20.6 сантиметри Тежина: 0.35 кг Број на производ: 54271
  • За повеќе информации погледнете го описот подолу ↓

  Ѕвонче за шолја за кафе KARE (2/дел)

  1,100 ден
  • евра: 17.60 €
  Материјал: Керамика Порцелан глазура, може да се мие во машина за садови, 200 ml Количина за полнење, 1200 °C, не е погодна за микробранови
  Димензии (В/Ш/Д): 10.5 x 14.5 x 14.5 сантиметри Тежина: 0.33 кг Број на производ: 60503
  • За повеќе информации погледнете го описот подолу ↓