Прикажани 1-24 на 29 резултати

Прикажи 12 24 36 48
категории
Филтер по цена

  Фотелја за лулка Лилијан Бургундија

  12,300 ден
  • евра: 196.80 €
  Димензии (Д/Ш/В): 63 x 90 x 74 cm. Боја: црвена. Материјал: метал.
  • За повеќе информации погледнете го описот подолу ↓

  Фотелја Елдон Греј

  33,900 ден
  • евра: 542.40 €
  Димензии (Д/Ш/В): 100 x 90 x 152 cm. Висина до седиштето: 47.5 см. Материјали: метал, ткаенина.
  • За повеќе информации погледнете го описот подолу ↓

  Вртлива фотелја Вермонт Пу Греј

  35,250 ден
  • евра: 564.00 €
  Материјали: PU кожа, челична вртлива основа. Димензии (Д/Ш/В): 72 x 73 x 74 cm. Боја: сива.
  • За повеќе информации погледнете го описот подолу ↓

  Вртлива фотелја Вермонт Браун

  35,250 ден
  • евра: 564.00 €
  Материјали: PU кожа, челична вртлива основа. Димензии (Д/Ш/В): 72 x 73 x 74 cm. Боја: коњак кафеава.
  • За повеќе информации погледнете го описот подолу ↓

  Релакс Стол Вермонт Браун 170см

  51,600 ден
  • евра: 825.60 €
  Материјали: PU, челик, полиуретанска пена. Димензии (Д/Ш/В): 170 x 60 x 84 cm. Нето тежина: 47.8 кг.
  • За повеќе информации погледнете го описот подолу ↓

  Relax Chair Vermont Boucle Ecru 170cm

  52,500 ден
  • евра: 840.00 €
  Материјали: Букул ткаенина, челик, полиуретанска пена. Димензии (Д/Ш/В): 170 x 60 x 84 cm. Нето тежина: 47.8 кг.
  • За повеќе информации погледнете го описот подолу ↓

  Демид фотелја за лулка на отворено Бордо

  11,080 ден
  • евра: 177.28 €
  Димензии (L/W/H): 107 x 60.5 x 95 cm. Материјали: метал, текстил.
  • За повеќе информации погледнете го описот подолу ↓

  Фотелја Chloe Mint 77x90x83cm

  13,780 ден
  • евра: 220.48 €
  Димензии на производот (L/W/H): 77х90х83 см. Тежина: 11 кг. Материјали: Метал, Дрво, Ткаенина.
  • За повеќе информации погледнете го описот подолу ↓

  KARE Relax Chair Гранада темно сина

  85,300 ден
  • евра: 1,364.80 €
  Материјал: лакиран челик, полиестерска ткаенина, иверка, полиуретанска пена. Димензии (В/Ш/Д): 101 x 77 x 135 cm. Тежина: 17.4 кг. Број на производ: 85761
  • За повеќе информации погледнете го описот подолу ↓

  Фотелја Ратан Беж

  15,700 ден
  • евра: 251.20 €
  Б/Ш/В: 59х75.5х78 см. Тежина: 14.5 кг. Материјал: ЈП ратан, дрво, ткаенина
  • За повеќе информации погледнете го описот подолу ↓

  Фотелја Kido Blue Velvet-Wod

  Оригиналната цена беше: 18,650 ден.Тековната цена е: 15,860 ден.
  • евра: 253.65 €
  Димензии на производот (Д/Ш/В): 72х75х99 см.  Тежина: 13.5 кг. Материјал: кадифе, дрво.
  • За повеќе информации погледнете го описот подолу ↓

  Eames Lounge Set

  Оригиналната цена беше: 56,990 ден.Тековната цена е: 36,900 ден.
  • евра: 590.40 €

  Стандардната верзија е во црна веганска кожа, дрвен фурнир и црна/алуминиумска основа.

  Дали барате салонски комплет фотелји и подножја со модерен дизајн од средината на векот за бескрајни часови релаксација? Ако е така, тогаш ова Средински салонски сет - е идеален избор! Тоа е фотелја и подножје кои се врв на иновативниот индустриски дизајн, хармонично комбинирајќи ги денешните издржливи материјали со луксузот и ергономијата. Погоден за секој модерен дом и деловен простор.

  Фотелја Scandi Fabric-Rubberwood 69.5х71х70.5cm

  Оригиналната цена беше: 22,600 ден.Тековната цена е: 15,990 ден.
  • евра: 255.84 €
  Димензии на производот: Должина: 69.5 см. Ширина: 71 см. Висина: 70.5 см. Висина на седиштето: 43.5 см. Длабочина на седиштето: 55.5 см. Висина на грбот: 35 см.
  • За повеќе информации погледнете го описот подолу ↓

  Фотелја Вивиен Греј-Природно 75х69х96см

  Оригиналната цена беше: 16,900 ден.Тековната цена е: 9,990 ден.
  • евра: 159.84 €
  Димензии на производот (должина/ширина/висина): 75x69x96 cm. Висина на седиштето: 43 см. Висина на грбот: 60 см. Длабочина на седиштето: 46 см. Тежина: 11 кг. Тежина на издржливост: 120 кг.
  • За повеќе информации погледнете го описот подолу ↓

  Фотелја јамка црна

  Оригиналната цена беше: 22,570 ден.Тековната цена е: 19,190 ден.
  • евра: 307.04 €
  Детали: Ногарките на столот се изработени од црно обоен метал и челик. Металната рамка е украсена со рачно плетена 3-слојна хартија. Димензии: висина 70 cm ширина 67 cm длабочина 69 cm висина на седиштето 39 cm Тежина на столот: 8 kg
  • За повеќе информации погледнете го описот подолу ↓

  Фотелја креветче црна

  40,790 ден
  • евра: 652.64 €
  Димензии: Висина: 75cm, Ширина: 75.5cm, Длабочина: 71cm, Висина на потпирачот за рака: 64cm, Висина на седење: 42cm, Длабочина на седење: 58cm. Материјали: Винтиџ црна уметност. фурнир од кожа и орев w. црни метални нозе.
  • За повеќе информации погледнете го описот подолу ↓

  Фотелја Felix Nature

  Оригиналната цена беше: 16,670 ден.Тековната цена е: 14,170 ден.
  • евра: 226.72 €
  Материјал: Дрво, Боја на јаже: Природна Должина: 68 см. Ширина: 69 см. Висина: 74 см. Пакување: 1 Тежина: 10.5 kg. Дополнителни карактеристики: Нема краци
  • За повеќе информации погледнете го описот подолу ↓

  Фотелја Луси Греј – со столче

  Оригиналната цена беше: 21,750 ден.Тековната цена е: 10,870 ден.
  • евра: 173.92 €
  Спецификации: *Назад и седиште изработени од армирана дрвена рамка со голема издржливост и отпорност на абење. *Високиот грб се гушка и го следи рбетот потпирајќи ја половината. Има модерен заоблен дизајн и дизајн со украсни настрешници. *Има вградена рака за опуштање на рацете на корисникот *Стоење на дрвена основа која завршува со четири армирани ногарки од буково дрво засилени со метал, одличен квалитет и отпорен на тежина и време. *Тапацир со ткаенина со непобедлив квалитет со отпорност на абење и триење. Се нуди во јагленова боја. *Краевите на нозете имаат заштитни пластични капаци за заштита на подот од несакани оштетувања. *Дополнително вклучува подножје/столче Димензија на фотелја: Должина: 68 cm (без краци 42) Ширина: 72 cm. Висина: 98 см. Висина на седиштето: 42 cm Длабочина на седиштето 53 cm Висина на грбот 62 cm Дебелина: рака: 7 cm Висина на рака: 25 cm Димензија на столче: Должина: 60 ​​cm. Ширина: 40 см. Висина: 44 см. Тежина: 16.2 кг. Боја: Јаглен, Природен Материјал: Ткаенина, Метал, Дрво Забелешки: Производот се испорачува несклопен, во фабричко пакување и со детален водич за склопување. Нијансата на бојата на производот може малку да се разликува од неговата фотографска претстава на вашиот екран.
  • За повеќе информации погледнете го описот подолу ↓

  Фотелја Палермо Греј

  Оригиналната цена беше: 28,200 ден.Тековната цена е: 22,560 ден.
  • евра: 360.96 €
  Димензии на производот: 85x90x75cm Материјал: Ткаенина
  • За повеќе информации погледнете го описот подолу ↓

  Фотелја Валенсија карамела

  28,200 ден
  • евра: 451.20 €
  Димензии на производот: 85x90x75cm Материјал: Ткаенина и метална рамка
  • За повеќе информации погледнете го описот подолу ↓

  Фотелја Палермо

  28,200 ден
  • евра: 451.20 €
  Димензии на производот: 85x90x75cm Материјал: Ткаенина

  Фотелја Jaguar Cream

  24,180 ден
  • евра: 386.88 €
  Должина: 80 cm Ширина: 75 cm Висина: 95 cm

  Фотелја Jaguar Olive

  24,180 ден
  • евра: 386.88 €
  Должина: 80 cm Ширина: 75 cm Висина: 95 cm

  Фотелја Кипар црна

  Оригиналната цена беше: 16,000 ден.Тековната цена е: 9,600 ден.
  • евра: 153.60 €
  Достапен за 10 дена Димензии на производот: Должина: 66 cm Ширина: 72 cm Висина: 72 cm Висина на седиштето: 39 cm
  Додади го во кошничка

  6 во залиха (може да се постави назад)