Покажува еден резултат

Прикажи 12 24 36 48
категории

KARE Deco Object Circle Bamboo 51cm

13,580 ден
  • евра: 217.28 €
Материјал: Рамка: челик ламинирана, основа: полирезин лакирана, мермерно деко круг, рачно изработена, секој мир уникатен
Димензии (В/Ш/Д): 50.5 x 32.5 x 9.7 сантиметри Тежина: 3.1 кг Број на производ: 53934
  • За повеќе информации погледнете го описот подолу ↓