Покажува еден резултат

Прикажи 12 24 36 48
категории

KARE Деко фигурина Балон мечка 74см

7,400 ден
Димензии (В/Ш/Д): 72.5 x 15.8 x 15.8 сантиметри Материјал: Објект: лакиран со полирезин, рачно изработен, Секој мир уникатен
Тежина: 1.2 кг Број на производот: 54756
  • За повеќе информации погледнете го описот подолу ↓