Покажува еден резултат

Прикажи 12 24 36 48
категории

КАРЕ Биро Милано

114,510 ден
  • Материјал: Корпус: иверица од топола обложена, маса: текстил обложена со полиуретан, Рачка: челична брусена, стапало: челик лакирана, предна фиока: дабово цврсто дрво лакирано, монтирано за испорака, одржување и чистење: уметност. бр.25002 Чистач на мебел
    Димензии (В/Ш/Д): 80 x 140 x 58 сантиметри
    Тежина: 43 кг
    Број на производ: 85019