Се прикажуваат сите 14 резултати

Прикажи 12 24 36 48
категории
Филтер по цена

  KARE врамена слика изгрејсонце 75x100cm

  12,200 ден
  • евра: 195.20 €
  Димензии (В/Ш/Д): 100 x 75 x 3.5 сантиметри Материјал: Слика отпечатена на: Памук (платно), Заден панел: лесонит со средна густина (МДФ) природен/необработен, Рамка: полистирен, Вертикална за фиксирање на ѕид
  Тежина: 5 кг Број на производ: 55426
  • За повеќе информации погледнете го описот подолу ↓

  KARE Плоча Мустик Рам D21cm

  700 ден
  • евра: 11.20 €
  Димензии (В/Ш/Д): 2.5 x 20.7 x 20.7 сантиметри Материјал: керамика Камено стакло, рачно изработено, може да се пече во микро, може да се мие во машина за садови
  Тежина: 0.44 кг Број на производ: 51244
  • За повеќе информации погледнете го описот подолу ↓

  Le Comfort подна ламба Ela Blue

  86,000 ден
  • евра: 1,376.00 €
  димензии: Должина: 27cm Ширина: 27cm Висина: 158cm  

  KARE Деко Фигурина Горила Панч 25см

  3,140 ден
  • евра: 50.24 €
  Материјал: полирезин
  Димензии (В/Ш/Д): 25 x 14.5 x 9 сантиметри Тежина: 0.55 кг Број на производ: 54786
  • За повеќе информации погледнете го описот подолу ↓

  KARE тепих Cozy Ocean 200x300cm

  60,630 ден
  • евра: 970.08 €
  Материјал: задна страна: памук, горната страна: вискоза, рачно изработена, секој мир уникатен, чистење на места, плетен
  Димензии (В/Ш/Д): 1.5 x 200 x 300 сантиметри Тежина: 23.5 кг Број на производ: 52541
  • За повеќе информации погледнете го описот подолу ↓
   

  KARE светилка за приврзок Mazzo Tre Spiral D48cm

  29,300 ден
  • евра: 468.80 €
  Материјал: : лакиран челик, : стакло во боја, 37 x 20 x 20 cm сенка, 25 x 27 x 27 cm сенка, 31 x 22 x 22 cm сенка, 2,50 x 35 x 35 cm крошна, 75 - 140 cm Прилагодлива во висина, Жица Пластична покриена чисто, срушена
  Димензии (В/Ш/Д): 140 x 48 x 48 сантиметри Тежина: 4.79 кг Број на производ: 55587
  • За повеќе информации погледнете го описот подолу ↓

  КАРЕ Ваза Арт Пастелно Сина 14см

  3,210 ден
  • евра: 51.36 €
  Материјал: Лакирано стакло, рачно изработено
  Димензии (В/Ш/Д): 14 x 19 x 19 сантиметри Тежина: 0.75 кг Број на производ: 53232
  • За повеќе информации погледнете го описот подолу ↓

  Deco Butterfly Blue Y36cm

  250 ден
  • евра: 4.00 €
  Deco Butterfly Blue Y36cm Deco Butterfly Blue Y36cm – Ви го претставуваме волшебниот Deco Object Butterfly Blue, неверојатно украсно парче

  Deco Butterfly Blue Y60cm

  590 ден
  • евра: 9.44 €
  Deco Butterfly Blue Y60cm Deco Butterfly Blue Y60cm – Ви го претставуваме волшебниот Deco Object Butterfly Blue, неверојатно украсно парче

  Тепих Freek Blue 170×240

  21,800 ден
  • евра: 348.80 €
  Тепих Freek Blue 170×240 Carpet Freek Blue 170×240 – Тепихот Freek Blue е практичен и луксузен додаток не

  Слика задебелена сина боја

  8,560 ден
  • евра: 136.96 €
  Мерења : Ширина: 62.6 cm; Висина: 92.6 см; Дебелина: 4.3 cm;
  • За повеќе информации погледнете го описот подолу ↓

  Метална послужавник Ocean Blue

  3,610 ден
  • евра: 57.76 €
  Метален послужавник Ocean Blue Метален послужавник Ocean Blue – нели, нели сите сакаме пастели? Овој метален послужавник во сина боја

  КАРЕ Тепих Angus Blue 170x240cm

  33,500 ден
  • евра: 536.00 €
  KARE Тепих Angus Blue 170x240cm Материјал: Силиконска гума, Горна страна: 90% Памук, Задна страна: 100% Памук, Горна страна:

  KARE столна ламба Животински мајмун златно сина

  10,850 ден
  • евра: 173.60 €
  KARE столна ламба Животински мајмун златен син мајмун бизнис? Ни малку! Оваа оригинална светилка е декоративна и погоре