Се прикажуваат сите 6 резултати

Прикажи 12 24 36 48
категории
Филтер по цена

  KARE сад Природен Ø15cm

  620 ден
  KARE Bowl природен Ø15cm Ве молиме кликнете овде за врската на веб-страницата на Kare Материјал: Керамика Камено лакирани, Микробранова печка, Мерки за миење садови (В/Ш/Д): 8

  КАРЕ Ѕвонче цериал-сад-злато Д16см

  1,020 ден
  KARE Cerial-Bowl Bell-Gold D16cm Ве молиме кликнете овде за врска на веб-страницата на Kare Палетата Ѕвона се залага за елеганција со секојдневен

  КАРЕ Шолја за житарки Бел бело Ø15cm

  900 ден
  KARE чинија за житарки Bell White Ø15cm Ве молиме кликнете овде за врската на веб-страницата на Kare Палетата Ѕвона се залага за елеганција со

  Керамички сад Калинка Пинк М

  470 ден
  Керамички сад Калинка Пинк М Бидете уникатни кога избирате детали за вашиот простор. Димензии: 15x12x4cm Материјал: Керамички Завршница: Розова

  KARE Bowl Muriel – Растенија

  800 ден
  Материјал: стаклен камени садови, отпорен на машина за миење садови и микробранови Мерки (В/Ш/Д): 7 x 14 x 14 сантиметри Тежина: 0.41 кг Број на производ: 38618-3
  • За повеќе информации погледнете го описот подолу ↓

  KARE Bowl Muriel – Цвеќиња

  800 ден
  Материјал: стаклен камени садови, отпорен на машина за миење садови и микробранови Мерки (В/Ш/Д): 7 x 14 x 14 сантиметри Тежина: 0.41 кг Број на производ: 38618-2
  • За повеќе информации погледнете го описот подолу ↓