Се прикажуваат сите 12 резултати

Прикажи 12 24 36 48
категории
Филтер по цена

  Држач за свеќи Кактус злато

  3,790 ден
  Кактус злато со држач за свеќи Подигнете го вашиот дом декор со хипнотизирачката држач за свеќи од кактус злато. Ова извонредно парче покажува а

  Држач за свеќи Кактус метал

  4,780 ден
  Кактус метален држач за свеќи Подигнете го вашиот дом декор со хипнотизирачкиот држач за свеќи кактус метал. Ова извонредно парче покажува а

  KARE Свеќница Леопард 74cm

  14,260 ден
  Материјал: полирезин
  Мерки (В/Ш/Д): 74 x 47.5 x 16 сантиметри Тежина: 5 kg Број на производ: 52985
  • За повеќе информации погледнете го описот подолу ↓

  КАРЕ Свеќник Ракел 31см

  3,610 ден
  Материјал: чисто стакло, рамка: лакиран месинг, рачно изработен, секој мир уникатен
  Мерки (В/Ш/Д): 31 x 8 x 8 сантиметри Тежина: 0.42 kg Број на производ: 54100
  • За повеќе информации погледнете го описот подолу ↓

  Сет држачи за свеќи Nair

  1,120 ден
  Комплет држачи за свеќи Nair Комплет држачи за свеќи Nair - Додадете стил и дизајн во вашиот дом со

  KARE Свеќник Шале Сребрена 104cm

  8,500 ден
  Материјал: алуминиум обложен со прашок, рачно изработен, Секоја мирна уникатна, 5 x Држач за свеќи за свеќа со конус/лустер, Мерки за исфрлање на испорака (В/Ш/Д): 104 x 45 x 45 сантиметри Тежина: 2.15 кг Број на производ: 52318  

  Канџа за држач за свеќи KARE 18

  1,430 ден
  Материјал: полирезин, рачно изработен, Секоја миризба уникатна, 24,50 x 2,20 x 2,20 cm Држач за свеќи За конусна/лустерска свеќа, Против лизгачка површина на задната страна, Рачно насликана
  Димензии (В/Ш/Д): 18 x 13.5 x 11.3 сантиметри
  Тежина: 0.2 кг
  Број на производ: 51939

  Свеќница Виена Азур Л

  1,240 ден
  ДЕТАЛИ ДРВО ГОЛЕМИНА Ø9.2x32h      

  KARE Свеќница Diavolo

  4,000 ден
  Материјал: Тело: челик лакирано, рачно изработено, Секоја мирна уникатна, 15,25 x 7,65 x 7,65 cm Држач за свеќници За свеќа со столб
  Димензии (В/Ш/Д): 22.5 x 10 x 10 сантиметри
  Тежина: 0.675 кг
  Број на производ: 52369