Прикажани 1-24 на 35 резултати

Прикажи 12 24 36 48
категории
Филтер по цена

  Канцелариско столче Xever Grey Velvet 55х54х80/94см

  9,200 ден
  Димензии на производот (L/W/H): 55 x 54 x 80-94 cm. Висина на седиштето: 42 см. Материјал: кадифена ткаенина, метал. Тежина: 6.1 кг.
  • За повеќе информации погледнете го описот подолу ↓

  Канцелариско столче Xever Pink Velvet 55х54х80/94см

  9,200 ден
  Димензии на производот (L/W/H): 55 x 54 x 80-94 cm. Висина на седиштето: 42 см. Материјал: кадифена ткаенина, метал. Тежина: 6.1 кг.
  • За повеќе информации погледнете го описот подолу ↓

  Стол Лусија Ратан/Бела 56х59х80см

  Оригиналната цена беше: 7,180 ден.Тековната цена е: 5,780 ден.
  Димензија на производот (L/W/H): 56 x 59 x 80 см. Висина на седиштето: 44 см. Тежина на издржливост: 120 кг. Материјал: Алуминиум, ПП ратан. Тежина: 3.3 кг.
  • За повеќе информации погледнете го описот подолу ↓

  Стол Glist Ратан/Бело 56x62x77cm

  Оригиналната цена беше: 6,930 ден.Тековната цена е: 5,550 ден.
  Димензија на производот (L/W/H): 56 x 62 x 77 см. Висина на седиштето: 44 см. Тежина на издржливост: 120 кг. Материјал: Алуминиум, текстил, ПП ратан. Тежина: 3.4 кг.
  • За повеќе информации погледнете го описот подолу ↓

  Стол Fuze Grey 48×56.5×85.5cm

  4,600 ден
  Димензија на производот (L/W/H): 48 x 56.5 x 85.5 cm. Висина на седиштето: 49 см. Длабочина на седиштето: 48 см. Материјал: Ткаенина, Метал. Тежина: 5 кг.
  • За повеќе информации погледнете го описот подолу ↓

  Стол Verfie Буково дрво 55x50x83cm

  10,020 ден
  Димензија на производот (Д/Ш/В): 55 x 50 x 83 cm. Материјал: Буково дрво. Тежина: 3.2 кг.
  • За повеќе информации погледнете го описот подолу ↓

  Чаир Ден Белата природа

  Оригиналната цена беше: 12,160 ден.Тековната цена е: 9,750 ден.
  Димензиите на производот: (Д/Ж/В): 53 x 55 x 76 cm. Тежина: 4.5 кг. Боја: бела, природна. Материјал: дрво, јаже.
  • За повеќе информации погледнете го описот подолу ↓

  Стол Природа 58х58х82см

  15,870 ден
  Димензиите на производот: (Д/Ш/В): 58 x 58 x 82 см. Тежина: 3.8 кг. Боја: природна. Материјал: цврсто дрво.
  • За повеќе информации погледнете го описот подолу ↓

  Стол Pier Grey 50x53x83cm

  6,990 ден
  Димензиите на производот: (Д/Ш/В): 50 x 53 x 48- 83 cm. Тежина: 5.5 кг. Материјал: метал, ткаенина
  • За повеќе информации погледнете го описот подолу ↓

  KARE Чаир Viva Green

  14,460 ден
  Материјал: Полиестер со изглед на кадифе, иверица, месинг-обложен челик. Димензии (В/Ш/Д): 81.5 x 50 x 58.5 cm. Тежина: 4.9 кг. Број на производ: 83929
  • За повеќе информации погледнете го описот подолу ↓

  KARE стол со потпирач за раце Belle Velvet Cream (2/сет)

  30,200 ден
  Материјал: Ткаенина, Хромиран челик, Иверица.
  Димензии (В/Ш/Д): 77.5 x 57 x 54 см.
  Тежина: 14 кг.
  Број на производ: 85305
  • За повеќе информации погледнете го описот подолу ↓
   

  Стол Панама светло сива боја

  8,900 ден
  Димензиите на производот: 77x63x85 cm. Боја: Екру, црна. Тежина: 19 кг.
  • За повеќе информации погледнете го описот подолу ↓

  Стол Vitto Velvet Grey

  5,690 ден
  Димензии на производот: Должина: 46 см. Ширина: 62 см. Висина: 80 см. Висина на седиштето: 48 cm Длабочина на седиштето: 43 cm Висина на грбот: 42 cm
  • За повеќе информации погледнете го описот подолу ↓

  Чаир Аделина Велвет Пинк

  6,800 ден
  Димензии на производот: Должина: 47 см. Ширина: 64 см. Висина: 88 см. Висина на седиштето: 46 cm Висина на грбот: 46 cm Длабочина на седиштето: 48 cm
  • За повеќе информации погледнете го описот подолу ↓

  Стол Аделина Велвет Греј

  6,800 ден
  Димензии на производот: Должина: 47 см. Ширина: 64 см. Висина: 88 см. Висина на седиштето: 46 cm Висина на грбот: 46 cm Длабочина на седиштето: 48 cm
  • За повеќе информации погледнете го описот подолу ↓

  Стол Есте Црното

  Оригиналната цена беше: 2,820 ден.Тековната цена е: 2,260 ден.
  Димензии на производот: Должина: 63 см. Длабочина: 56 см. Висина: 80 см. Висина на седиштето: 46 см
  • За повеќе информации погледнете го описот подолу ↓

  Стол Остон Греј

  7,500 ден
  Димензии на производот: Должина: 56 cm Ширина: 61 cm Висина: 82 cm Висина на седиштето: 48.5 cm Длабочина на седиштето: 45 cm Висина на грбот: 41 cm
  • За повеќе информации погледнете го описот подолу ↓

  Стол Панама Греј

  8,900 ден
  Димензиите на производот: Должина: 77 cm Ширина: 63 cm Висина: 85 cm Тежина: 19 kg.
  • За повеќе информации погледнете го описот подолу ↓

  Канцелариски стол Фестон

  18,650 ден
  Димензии: Тежина: 19 kg. Должина: 64.5 см. Ширина: 62 см. Висина: 117/123 см. Висина на седиштето: 44/54 см. Материјал: Дрво, синтетичка кожа
  • За повеќе информации погледнете го описот подолу ↓

  Стол Џени Блек 51х40.5х86.5см

  Оригиналната цена беше: 2,880 ден.Тековната цена е: 2,310 ден.
  Стол Димензија: Должина: 51 см. Ширина: 40.5 см. Висина: 86.5 см.
  • За повеќе информации погледнете го описот подолу ↓

  Стол Цимер светло зелена

  20,830 ден
  Димензии: Висина (cm): 79,5 Ширина (cm): 59 Длабочина (cm): 60
  • За повеќе информации погледнете го описот подолу ↓

  Стол Теса Греј

  Оригиналната цена беше: 5,000 ден.Тековната цена е: 4,000 ден.
  Детали: Епоксидни челични ногарки обложени со прашок во иста боја како пластичното седиште. Седиштето и грбот се изработени од пластика (PP).
  Стил: Модерен
  Материјал: пластика и челик
  Dimensions: 50x49.5x82H/45.5 H1
  Тежина: 4.80 кг
  • За повеќе информации погледнете го описот подолу ↓

  Стол Теса Грин

  Оригиналната цена беше: 5,000 ден.Тековната цена е: 4,000 ден.
  Детали: Епоксидни челични ногарки обложени со прашок во иста боја како пластичното седиште. Седиштето и грбот се изработени од пластика (PP).
  Стил: Модерен
  Материјал: пластика и челик
  Dimensions: 50x49.5x82H/45.5 H1
  Тежина: 4.80 кг
  • За повеќе информации погледнете го описот подолу ↓

  Бар столче Mocca White

  12,380 ден
  Спецификации: * Основа од метал, грб и седиште од дрво. * Седиште обложено со PU. * Може да врши вртење за 360 степени * Прилагодлива висина * Вклучува потпирач за нозе * Достапен во бело-природно-хром боја. Димензии: Должина: 48 см. Длабочина: 50 см. Висина: 80/108 см. Димензија на седиштето: 62/83cm Тежина: 13kg.

  Боја: природна, бела

  Материјал: Вештачка кожа, Метал, Дрво

  Карактеристики: преклопен, ротирачки, со потпирач за нозе, со механизам за подигање, без потпирачи за раце

  Коментари: Спакувано – Потребно е едноставно склопување – Вклучени инструкции Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.
  • За повеќе информации погледнете го описот подолу ↓