Се прикажуваат сите 2 резултати

Прикажи 12 24 36 48
категории
Филтер по цена

  KARE Решетка за палта Полукругови Двобојни 80см

  3,600 ден
  Материјал: летва: лакиран челик, Хоризонтално за прицврстување на ѕид, 5 kg Макс. носивост, Склопен, одржување и чистење: чл. бр.25002 Чистач на мебел
  Мерки (В/Ш/Д): 23.5 x 80 x 5 сантиметри Тежина: 0.73 kg Број на производ: 87123
  • За повеќе информации погледнете го описот подолу ↓

  Метална подна закачалка Морис

  1,610 ден
  Метална подна закачалка Moris Бои: црна Димензии: (LWH) 80cm x 41cm x 93cm Материјал: Пластика, Железо, Нерѓосувачки челик