Се прикажуваат сите 3 резултати

Прикажи 12 24 36 48
категории
Филтер по цена

  KARE тепих Cozy Ocean 200x300cm

  60,630 ден
  • евра: 970.08 €
  Материјал: задна страна: памук, горната страна: вискоза, рачно изработена, секој мир уникатен, чистење на места, плетен
  Димензии (В/Ш/Д): 1.5 x 200 x 300 сантиметри Тежина: 23.5 кг Број на производ: 52541
  • За повеќе информации погледнете го описот подолу ↓
   

  KARE тепих Cozy Girlly 170x240cm

  42,900 ден
  • евра: 686.40 €
  Материјал: Обратна страна: 100% Памук, Горна страна: 100% Вискоза, Рачно изработена, Површина против лизгање на задната страна, Чистење на места, Ткаени мерки (В/Ш/Д): 5 x 240 x 170 сантиметри Тежина: 16.8 kg Број на производ: 52202
  Додади го во кошничка

  1 во залиха (може да се постави назад)

  KARE вазна Oracle Blue

  2,050 ден
  • евра: 32.80 €
  Вазна Oracle Blue Ø15cm Ве молиме кликнете овде за врската на веб-страницата на Kare Сферична стаклена вазна во филигран