Покажува еден резултат

Прикажи 12 24 36 48
категории

KARE Пари Кутија Череп Кристали

3,500 ден
Материјал: Објект: Полирезин, Фол + Сјај во прав, Рачно изработен, Секој мир уникатен, Рачно насликан
Мерки (В/Ш/Д): 17 x 14 x 22.5 сантиметри Тежина: 1.33 kg Број на производ: 54967
  • За повеќе информации погледнете го описот подолу ↓