Се прикажуваат сите 11 резултати

Прикажи 12 24 36 48
категории
Филтер по цена

  Канцелариски стол папрат

  17,250 ден
  • евра: 276.00 €
  Канцелариски стол папрат Канцелариски стол папрат – прв избор за вашата канцеларија! Дали барате модерна од средината на векот

  Стол Нели Блек

  7,870 ден
  • евра: 125.92 €
  Nely Chair Black Оваа современа трпезариска столица е практичен, но сепак стилски додаток на секој современ аранжман на трпезарии. Спецификации:

  Компјутерско биро Квин

  Оригиналната цена беше: 18,000 ден.Тековната цена е: 10,800 ден.
  • евра: 172.80 €
    Компјутерско биро Quinn Канцеларијата на Quinn во минимален дизајн ја комбинира функционалноста со издржливоста. Практична канцеларија прилагодлива за секоја ваша

  Шведска маса Клара во даб – темно сива боја

  13,890 ден
  • евра: 222.21 €
  Дизајниран со прекрасни чисти линии. елегантни нозе и многу простор за складирање. Има два големи плакари со полица. На

  Жизел стол Греј

  5,740 ден
  • евра: 91.84 €
  Класичен бел стол со дрвена конструкција.

  Странична маса за кафе Лима – метал во темно сива боја

  2,630 ден
  • евра: 42.08 €
  димензии: Должина: 43,5cm Ширина: 43,5cm Висина: 53cm

  Кабинет на тркала Чад со фиока со бел сјај

  9,000 ден
  • евра: 144.00 €
  Кабинет со тркала Чад со фиока со бел сјај 50x40x100cm Потребно: -За вас кои сакате максимално да го искористите секој мал простор. -За

  Дрвена закачалка Myra

  Оригиналната цена беше: 3,000 ден.Тековната цена е: 2,400 ден.
  • евра: 38.40 €
  Дрвена закачалка Myra Дрвена закачалка Myra е одличен избор за вашиот влезен простор. Во орев-црна боја Φ40x160cm

  Чаир Sabia Velvet Yellow

  6,500 ден
  • евра: 104.00 €
  Оваа современа трпезариска столица е практичен, но сепак стилски додаток на секој современ аранжман на трпезарии. Спецификации: – Цврсто и издржливо црно

  Фотелја Rimbo Soft Blue

  17,000 ден
  • евра: 272.00 €
  Фотелја Rimbo Soft Blue Фотелја Rimbo Soft Blue – е направена да биде централното парче во вашата дневна соба.

  DAW фотелја розова – даб

  3,200 ден
  • евра: 51.20 €
  DAW Bubble Gum Pink Фотелите DAW се обновени верзии на легендарниот стол Eames Design.‎ Во тековните верзии
  Додади го во кошничка

  2 во залиха (може да се постави назад)