Покажува еден резултат

Прикажи 12 24 36 48
категории

КАРЕ Деко фигурина Стрип куче Медокс

13,580 ден
  • евра: 217.28 €
Материјал: полирезин, секој мир уникатен, делумно рачна работа
Димензии (В/Ш/Д): 40 x 39 x 15 сантиметри Тежина: 3 кг Број на производ: 54143
  • За повеќе информации погледнете го описот подолу ↓