Покажува еден резултат

Прикажи 12 24 36 48
категории

KARE Плоча Deep Tokyo D20

1,200 ден
Димензии (В/Ш/Д): 5 x 19.5 x 19.5 сантиметри Материјал: порцелан, се пече во микро, може да се мие во машина за садови, 700 ml Количина за полнење
Тежина: 0.7 кг Број на производ: 51247
  • За повеќе информации погледнете го описот подолу ↓