Се прикажуваат сите 3 резултати

Прикажи 12 24 36 48
категории
Филтер по цена

  KARE Deco Figur Flamingo Road 75cm

  9,200 ден
  Материјал: Основа: лакиран челик, Објект: полирезин, рачно изработен
  Димензии (В/Ш/Д): 75 x 34 x 16 сантиметри
  Тежина: 3 кг
  Број на производ: 63946
  • За повеќе информации погледнете го описот подолу ↓

  KARE Cushion Honeycomb De Luxe

  4,780 ден
  Материјал: Покривка: 100% полиестер (изглед на кадифе), Апликација: 100% полиуретан, Филер: 100% полиестер, хемиско чистење, со патент
  Димензии (В/Ш/Д): 45 x 45 x 8 сантиметри
  Тежина: 0.55 кг
  Број на производ: 51161

  KARE-Picture Touched Flamingo Road-120x90cm

  14,940 ден
  Материјал: Слика отпечатена на: Памук (платно), Рамка: борово цврсто дрво природно/нетретирано, полиуретан, Вертикално за прицврстување на ѕидови, делумно рачна работа
  Мерки (В/Ш/Д): 100 x 90 x 3 сантиметри Тежина: 4.2 kg Број на производ: 51847