Се прикажуваат сите 6 резултати

Прикажи 12 24 36 48
категории
Филтер по цена

  Држач за чајник Flower Bloom Црно злато Ø10cm

  1,500 ден
  • евра: 24.00 €
  Димензии (В/Ш/Д): 6.6 x 10.8 x 10.3 сантиметри  

  KARE Деко засади банана

  17,100 ден
  • евра: 273.60 €
  • Екстра големо, вештачко растение банана во репродукција.
  • Задолжителен елемент за урбаната џунгла и егзотичен изглед.
  • Стабилна благодарение на цврстата бетонска основа.
  • Едноставно ставете го во тенџере и готово! Варијантата на домашно растение за лесна грижа: е задоволна со повремено бришење прашина - инаку не бара.
  • Комбинирајте различни високи и широки варијанти и измешајте различни форми на листови.

  KARE Deco засади Рајски цвеќиња

  19,700 ден
  • евра: 315.20 €
  На украсните растенија не им треба ниту вода, ниту светлина, ниту посебна грижа - сепак тие го имаат речиси истиот оживувачки ефект како нивните живи модели. Големиот рајски цвет дава лежерен егзотичен, бохо и џунгласки вкус!
  • Го шири празничното расположение со треперење: рачно изработено украсно растение во форма на рајски цвет со стабилна цементна основа
  • Декоративно вештачко растение со цвеќиња за изглед на урбаната џунгла. Со големина на човекот и рачно изработени!
  • За оние кои сакаат затворени растенија и немаат зелени прсти, вештачките растенија со реален изглед се вистинскиот избор
  • Вештачките растенија имаат речиси исто толку позитивно влијание врз душата како и нивните живи модели
  • Совет: измешајте украсни растенија со различни големини во група, соединувајќи различни форми на листови

  KARE Deco Plant Monstera 110cm

  10,850 ден
  • евра: 173.60 €
  Материјал: етилен винил ацетат, полиетилен, рачно изработен, склопени мерки (В/Ш/Д): 110 x 50 x 40 сантиметри
  Тежина: 5.25 кг Број на производ: 51683
  • За повеќе информации погледнете го описот подолу ↓

  Цветна декорација – сина

  2,050 ден
  • евра: 32.80 €
  Цветна декорација достапна во розова и сина боја. Димензии: 55 x 65 cm