Покажува еден резултат

Прикажи 12 24 36 48
категории

KARE Deco Vase Style Muse Flowers 34cm

11,100 ден
Материјал: Керамика Доломит лакиран, Не водонепропустлив, Склопен
Мерки (В/Ш/Д): 33.5 x 29.3 x 18.5 сантиметри Тежина: 2.5 kg Број на производ: 51541